Szanowni Państwo.

Powstaje nowy, przełomowy serwis www.RPB.pl o tematyce bukmacherskiej, planujemy jego start jeszcze w 2020 roku. Jeżeli chcecie Państwo stać się jego użytkownikiem, prosimy dopisać swojego maila, na który wyślemy wiadomość, kiedy tylko serwis będzie gotowy aby dobrze mógł nam służyć.

Prosimy dodatkowo zapoznać się z treścią poniżej, zajmie to raptem kilka minut:

Jesteśmy grupą, która od lat szuka dobrych, rzetelnych typów bukmacherskich. Sami zweryfikowaliśmy i przetestowaliśmy niezliczone ilości źródeł, najczęściej płatnych typów i wiemy jak ciężko o dobre i finalnie rzetelne źródła. Niestety, trzeba to napisać… bardzo ciężko i coraz ciężej o takie! Pamiętamy dobrze czasy wszelakich zrzutek, blogów i przeróżnych miejsc, gdzie można było kupić typy, "porady" a nawet wróżby :) Pomysł stworzenia serwisu RPB.pl narodził się już dobrych kilka lat temu, jednak cały czas przeszkadzało nam coś w jego starcie, a oczywistym jest że także sami chcemy korzystać z zawartości jaki będzie oferował sam serwis. W czasie kiedy po wejściu ustawy trochę ciężej "uprawiać" bukmacherkę, nasz nowy serwis to innowacyjne i ciekawe narzędzie, które powinno znacząco ułatwić funkcjonowanie grupy RPB. 

Dysponujemy sporą bazą adresów mailowych, większość z nich pochodzi z wiadomości e-mail rozsyłanych bez kopii ukrytej, gdzie to oferenci proponowali najczęściej zakup swoich typów, czyli adres Państwa najczęściej był używany w wiadomej tematyce. Chcemy aby docelowo grupa serwisu RPB liczyła do 100 osób, jego czynnych użytkowników. Powinny to być osoby świadome tego co to "bukmacherka" i jak ciężko ugrać swoje czyli pokonać w jakimś sensie bukmachera!

Będzie to grupa zamknięta a zamknięta po to, aby treści nie wyciekały z serwisu bezpośrednio do sieci oraz żeby ograniczyć nieodpowiedzialnym osobom (czyt. gównarzerii) dostęp do wartościowych informacji. Serwis będzie miał na celu wspólne weryfikowanie typów i źródeł, ich rzetelność, będzie umożliwiał wymianę typów oraz informował o oszustach i wszystko to, co jest nam pomocne abyśmy nie tracili naiwnie naszych pieniędzy!

Użytkownicy dostarczający najwięcej dobrych informacji i sprawdzonych typów różnych źródeł (tych zweryfikowanych i niezweryfikowanych) oraz Ci najbardziej aktywni będą nagradzani. To sami członkowie serwisu będą wybierali w comiesięcznym rankingu nagradzanych użytkowników, także to kto na kogo zagłosował będzie widoczne dla pozostałych. Osoby najbardziej aktywne będą mogły dodatkowo zostać moderatorami.

Prócz wzajemnych powiadomień o oszustach, wymianie typów czy poradach, będzie także live chat, który umożliwi wszystkim w uniwersalny sposób, na bieżąco korzystać z treści serwisu. Pojawią się także perełki jak "ustawki" ale dobrze wiemy, że jeżeli informacje takie już  się "gdzieś" pojawiają, to trafiają do naprawdę bardzo małej liczby osób, najczęściej z danego środowiska, dlatego też niektórzy nigdy nie wierzyli w informacje tego typu. Nasze doświadczenia z takimi informacjami ale niestety bardzo rzadkimi, wskazują jednak, że jest coś na rzeczy a przykładem są choćby słowa wypowiadane w małym gronie przez samym piłkarzy np. na dzień przed konkretnym spotkaniem. Serwis RPB.pl będzie legalnie działającym portalem, nie będziemy sprzedawać w nim typów. Tutaj to członkowie (sprawdzeni użytkownicy) będą w większości tworzyli jego zawartość  i chcieli wspólnymi siłami "pokonać bukmacherów".

RPB będzie przejrzystym i uniwersalnym miejscem jakiego jeszcze w sieci nie znaleźliśmy/ście a wiele rzeczy zależało będzie od samych użytkowników.

Moglibyśmy napisać więcej szczegółów ale najzwyczajniej nie chcemy tego robić.

Prosimy także nie zadawać nam pytań o takie szczegóły, aktualna chęć przystąpienia do powstającego serwisu jest niezobowiązująca a konkretne wiadomości przekażemy tylko zainteresowanym osobom, kiedy ukończymy prace nad serwisem i będzie on gotowy do startu.

Ponieważ nasz pomysł powstawał latami i jest przełomowy w tej materii, dlatego uważamy, że nie powinien trafić od razu do "każdego Kowalskiego". Dodatkowo stawiamy i zawsze zachęcamy do świadomej bukmacherki i odpowiedzialnej gry! Już dawno doszliśmy do wniosku, że lepiej zagrać kilkoma typami miesięcznie i coś z tego mieć niż brnąć w przeróżne źródła i ilości typów, które w bilansie miesięcznym nie pozwalały wyjść na swoje.

Również dlatego, najważniejsza informacja na czym opierała się będzie główna zasada działania serwisu, zostanie rozesłana tylko do osób, które dopiszą się swoim mailem do naszej grupy. Nastąpi to wtedy, kiedy serwis będzie mógł sprawnie funkcjonować, wówczas powiadomimy mailowo osoby, które wyraziły chęć uczestniczenia o naszym wspólnym innowacyjnym projekcie!

Pozdrawiamy, grupa RPB.pl

Nikt nie chce tracić swoich pieniędzy - Żaden z nas nie chce być oszukanym przez nieuczciwego typera, resellera czy serwis typu scam - Za to każdy chce regularnie wygrywać i zarabiać, a co za tym idzie mieć dostęp do jak największej ilości dobrych i skutecznych typów ale pozyskanych przy jak najmniejszym nakładzie czasu i wydanych środków